NOW LIVE

Top News – Chrissy Teigen botoks gjatë shtatzënisë, zbulon arsyen
Bashkëshortja e John Legend, Chrissy Teigen, ka pranuar pa asnjë kompleks se gjatë shtatzënisë së tretë po bën botoks. Megjithatë arsyeja nuk është për qëllime bukurie, dhe këtë e ka shpjeguar vetë modelja 34 vjeçare në Twitter. “ [...]

NOW LIVE

© 2023 Rich Mega Pic. All Rights Reserved.